Przejęliśmy Enter China, wiodącą społeczność online i offline dla producentów produktów fizycznych! Społeczność może pochwalić się 200 latami doświadczenia w Chinach kontynentalnych i milionami wysłanych produktów. Dzięki przejęciu, założyciele firm hardware będą teraz w stanie uczyć się z wygodą porównywalną do działania w lokalnej społeczności, oraz swobodnie przejść przez cały proces rozwoju produktu korzystając z programów i usług Brinc.

Obecna społeczność Enter China ma:

  • Ponad 200 lat doświadczenia w pracy z producentami
  • Ponad 6 milionów jednostek wysłanych produktów (tak, milionów!)
  • Regularne wsparcie nowych przedsiębiorców tworzących hardware - z kwotami dochodu od zera do ośmiu cyfr.
  • Oszczędziliśmy członkom tysiące godzin i dziesiątki tysięcy dolarów poprzez  przeprowadzenie po skomplikowanym gruncie Chińskiego biznesu i rozwoju produktu

Budujesz hardware? Musisz odwiedzić Shenzhen!

Ten wyjazd jest doskonały dla tych twórców produktów hardware, którzy poszukują możliwości produkcyjne Chin, ale nie wiedzą gdzie zacząć. Oferowany przez Brinc program China Trip pozwala na zorganizowaną wycieczkę po Chinach, aby zapewnić, że pierwszy wyjazd pójdzie sprawnie! W trakcie dowiesz się, jak pozyskać producenta kontraktowego (CM), kiedy i jak wejść z nim w współpracę, a także przedstawimy Ci naszą sieć CMów przyjaznych startupom!

Shaun-Arora-headshot.jpg
13567068_10100679219561513_4302534153641429408_n.jpg
Simon+Headshot.jpg

SHAUN ARORA

Dyrektor Zarządzający, Make in LA

„Pobyt tutaj dał mi świadomość i bazę, aby wejść głębiej w proces produkcji, włącznie z decyzjami dotyczącymi wyboru materiału, narzędzi, tolerancji jakości i sprzętu.”

MIN FITZGERALD

Współzałożyciel, Nutrigene

„Przyjazd i możliwość zobaczenia całego ekosystemu wokół produkcji był absolutnie bezcenny. Wszystko, o czym możesz tylko pomyśleć związane z przemysłem elektronicznym jest tutaj!”

SIMON ZHANG

Szef działu Hardware, Brinc

„Jeśli nigdy nie byłeś w Chinach, ale chcesz dowiedzieć się więcej o produkcji i R&D a tak że jak zarządzać swoim procesem produkcji, Brinc China Trip jest wyborem dla Ciebie!”

Dołącz Do Nas Na Wydarzeniach Na Całym Świecie


Partnerzy