Analiza Ryzyka

Czy masz świetny pomysł na produkt, ale brakuje Ci pewności jak ruszyć do przodu? Jako część naszego pakietu Analizy Ryzyka, Brinc stworzy raport, który zawiera wyniki badań nad obecnymi technologiami, które mogą spełnić Twoje oczekiwania wobec produktu oraz wysokopoziomową analizę wykonalności wprowadzenia technologii. Jeśli wyniki są pozytywne, możesz śmiało przejść do następnej fazy rozwoju produktu, tworząc dokument zawierający wymagania produktu (PRD) i prototypowania. Jeśli te wnioski pokazują, że jest to pomysł związany z wysokim ryzykiem, możesz podjąć świadomą decyzję jakie podjąć następne kroki.

risk_assessment_topic.jpg

Produkty Brinc

Raport, który zawiera następujące elementy:

 • Krótki opis produktu
 • Docelowy rynek, ceny, użytkownicy
 • Przypadek użycia i scenariusze użytkownika
 • Cechy produktu
 • Założenia podejścia
 • Powiązane technologie
 • Koszty wprowadzenia (mechaniczne i elektroniczne)
 • Ryzyko zdolności do życia produktu (naszym zdaniem)

Hardware Discovery

Rozwój produktu jest ogromną inwestycją. Wejście na poziom pełnowymiarowych Badań i Rozwoju (R&D) bez odpowiedniej analizy często prowadzi do niepoprawnego wykonania oraz dodatkowych kosztów i/lub opóźnień. Pakiet Brinc Hardware Discovery stworzy Dokument Wymagań Produktu (PRD), który pomoże Ci łatwo komunikować swoje oczekiwania dostawcom oraz zapewni, że wyoutsourcowana inżynieria Przemysłowa, Mechaniczna i Elektroniczna zagwarantuje sukces. Dodatkowo dostarczymy studium wykonalności i doradzimy w kwestii całkowitej strategii rozwoju produktu, aby zapewnić Ci udane przejście do R&D.

Produkty Brinc

 • * Raport wykonalności
 • * Dokument Wymagań Produktu
 • * Prototyp Demo (opcjonalny za dodatkową opłatą)

Pełne szczegóły dotyczące produktów na żądanie!

2017-02-16-13-18-15.jpg

Przegląd Kosztów BOM

Czy masz sfinalizowane BOM? Czy myślisz, że możesz prawdopodobnie uzyskać je taniej? Masz rację! Korzystając z Alibaba jako bazy danych online służącej do wycen Twoich części istnieje spory margines błędu, a wykonawcy i pośrednicy często narzucają swoje marże. Sourcing BOM, który oferuje Brinc zapewnia, że dostaniesz prawdziwe ceny komponentów z Chin i dane, którym możesz zaufać! Znajdziemy adekwatne ceny, czas realizacji oraz minimalne rozmiary zamówień dla Twoich części. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne zalecenie z którymi z alternatywnych dostawców warto współpracować. Jeśli chciałbyś przetestować inne komponenty, możemy kupić je dla Ciebie(za ich właściwą cenę, bez nakładania przez nas marży).

12_board_mounted_potentiometers.jpg

Produkty Brinc

Analiza BOM: Przeanalizujemy Twoje priorytetowe elementy i sprawdzimy możliwość zrealizowania pożądanej ceny w oparciu o Twoje wymagania. Będzie to w formie raportu analizy i NIE pociąga nas do pozyskiwania Twojego BOM. To dopiero następna część oferty - jeśli jesteś zainteresowany!

Pozyskiwanie i audyt: Dostarczymy 3-5 opcji na komponent i przedstawimy ich cenniki, czas realizacji, MOQ itd. Zasugerujemy dostawców najlepszych dla Ciebie.

Dostarczanie próbek: Możemy skoordynować dostarczanie próbek bez dodatkowych opłat. Wszystko, co musisz zrobić to ponieść opłatę za próbki i wysyłkę.


Product Development Management (R&D)

Badania i Rozwój potrafią być niezwykle drogie i bez wskazania właściwej drogi łatwo ominąć kluczowe kroki i przepłacić za outsourcing. Przez ofertę

Brinc Product Development Management pomożemy Ci znaleźć i sprawdzić najlepszych dostawców, którzy w pełni zrozumieją Twoje wymagania i pomożemy Ci monitorować ich pracę. Dodatkowo, nasi dostawcy mają szeroki dostęp do zasobów produkcyjnych i mogą szybko zweryfikować wykonalność projektu. Ten pakiet jest doskonały dla Ciebie jeśli jeszcze nie rozumiesz w pełni procesu rozwoju produktu i wolisz nie zakładać zespołu w Chinach samodzielnie.

Usługi Brinc

Raport Podejścia: Plik, który listuje jak produkty będą zaprojektowane

Plan Projektu: Plan projektu, który zawiera ustalone kamienie milowe dla Ciebie i Twoich dostawców

Raport Tygodniowy: Tygodniowy raport danych rozwoju produktu i wydajności dostawców

Raport Jakości EVT: Testowy raport próbek EVT(Engineering Verification Test) dzięki któremu możemy sprawdzić, czy projekt spełnia wszystkie założenia

IMG_7412.jpeg

Usługi Produkcyjne

Produkcja Masowa jest etapem, na którym wiele startupów boryka się z problemami i stwierdzenie „hardware jest trudny” stają się prawdą. Budowanie łańcucha dostaw bez odpowiedniego planowania, przez audyty i zarządzanie chińskimi dostawcami po raz pierwszy jest trudnym do zrealizowania naraz, zwłaszcza jeśli nie robiłeś tego wcześniej. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy sprawdzony proces aby pomóc startupom z powodzeniem pokonać lukę pomiędzy stadium prototypu, a masowej produkcji w Chinach. Brinc pomoże Ci pozyskać właściwych dostawców, zajmie się tłumaczeniem i negocjacjami w Twoim imieniu i nawiąże łączność z każdym interesariuszem, aby upewnić się, że wszyscy sprawnie ze sobą współpracują. Będziemy nadzorować całkowity proces produkcji, aby upewnić się, że Twój proces produkcyjny już za pierwszym razem dostarczy pożądany efekt. Ta oferta pozwoli Ci zbudować kompletny łańcuch dostaw w Chinach bez potrzeby długoterminowej delegacji personelu do Chin (aczkolwiek wierzymy, że warto jest wysłać zespół do Chin jeden lub dwa razy w trakcie całego procesu).

download.jpeg

Produkty Brinc

Dokumentacja: Pomożemy Ci skonsolidować informacje niezbędne do produkcji oraz stworzymy prośby wycen (RFQ) dla Ciebie

Lista wytwórców: Lista, która zawiera 3-5 producentów będących w stanie zbudować Twój produkt

Audyt CM: Wykres porównujący dostawcę/CM, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć zalety i wady pracy z każdym z dostawców i pomoże Ci podjąć bardziej świadome decyzje

Raport Tygodniowy: Tygodniowy raport postępu od początku do końca produktu, dający Ci wgląd w każdy krok procesu
Raport Złotej Próbki: Raport oparty na ostatecznej próbce twojego CM z naszą analizą i feedbackiem


Wartość Dodana

Value Added Trading jest doskonałym rozwiązaniem dla założycieli, którzy chcieliby stworzyć nowy produkt poprzez dostosowywanie istniejącego produktu, który można znaleźć na sklepowych półkach. Personalizacja może zostać osiągnięta poprzez zmianę koloru produktu, nadrukowanie logo na jego powierzchni lub zapakowanie produktu w nowy sposób. Brinc może pozwolić na niskobudżetowy, modyfikowalny produkt dostępny w Chinach, skoordynowanie prób modyfikacji po Twojej stronie i przygotowanie finalnego produktu do wysyłki. Możemy zająć się wszystkim w Chinach, abyś ty mógł skupić się na budowaniu lepszych rozwiązań i sprzedaży produktu!

Produkty Brinc

 • Pre-sourcing
 • Sourcing & Audyt
 • Dostarczanie próbek
 • Koordynacja Personalizacji
 • Nadzór nad produkcją
 • Kontrola Jakości
 • Organizacja Dostaw

Szczegółowe informacje o produktach dostępne na żądanie!

1490944071209.jpg
original+grain.jpg
photo.jpg
appykids.png
gpscard.png
static1.squarespace.png
static1.squarespace-1.png
pawame.png
airinum.png
IoCare.jpg
static1.squarespace-2.png
vrtouch.png
proxy.jpg
logo_2000p.png
frshly.jpg
switchcharge.jpg
nutkase.jpg
H2L.jpg
 

Ile kosztują wasze usługi?

Każda z naszych usług jest inna, ale nie martw się - nie jesteśmy tu po to, żeby zarabiać na startupach! Chcemy tylko tyle, aby przeprowadzić Cię bezpiecznie przez proces rozwoju produktu i masowej produkcji. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami klikając jeden z przycisków „dowiedz się więcej” powyżej a my chętnie opowiemy Ci o szczegółach.


Czy muszę/powinienem przyjechać do Chin?

Nie masz konieczności przyjeżdżać, jednak wiele z naszych zespołów przyjeżdża do Chin chociaż raz. Możemy zająć się wszystkim w Chinach za Ciebie, jeśli Ci na tym zależy. Pamiętaj jednak, że jest wiele korzyści z poznania swoich partnerów na miejscu, zwłaszcza producentów Twojego sprzętu. Jeśli jednak nie chcesz przyjeżdżać, chętnie wyślemy do Ciebie próbki kontrolne do inspekcji i podpisania. Zajmuje to więcej czasu, ale jest jak najbardziej możliwe.


Mamy inżynierów w zespole, ale nie wykonujemy pracy inżynierskiej. Liczba potencjalnych projektów i zdolności technicznych wymaganych do ich realizacji byłaby kosmiczna! Dlatego właśnie współpracujemy z najlepszymi inżynierami i projektantami na polu kontroli jakości każdego elementu procesu. To pozwala nam zachować niższe koszty, co oznacza również niższą cenę dla Ciebie. Jeśli kiedykolwiek otrzymałeś wycenę od grupy zajmującej się rozwojem produktu wiesz, ile to kosztuje. Dlatego właśnie współpracujemy z tymi, którzy chcą działać ze startupami i rozumieją ich ograniczenia budżetowe. Obiecujemy, że nie będziemy próbować wyperswadować Ci że to my jesteśmy firmą, z którą musisz współpracować. Jeśli nie nawiążemy współpracy, to zrobimy co możemy aby przekazać Cię do innego zespołu, który może poradzić sobie z Twoim projektem.

Czy macie inżynierów lub personel zajmujący się pracą R&D?


Z kim będę pracował, jeśli zdecyduję się na partnerstwo z Brinc?

Otrzymasz dedykowanego managera w Chinach mówiącego po angielsku, który będzie Twoim punktem kontaktu w trakcie trwania projektu w Brinc. Jeśli kiedykolwiek napotkasz problem i zechcesz kontaktować się z kimś innym, zajmiemy się tym - zawsze chętnie rozmawiamy z naszymi klientami. Zapewnimy Ci wszystkie możliwe drogi kontaktu z nami i oczywiście zawsze chętnie przyjmiemy Cię w naszym biurze!